Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
4Isakowicz-Zaleski nie boi się mówić prawdy, zdaje się, że Terlikowski również zrozumiał, jakim szambem jest kościół. Zdaje się, że ci dwaj dawni katotalibowie, wiedzą, że archiwa UB i SB to nie manipulacja i kłamstwo, ale w zdecydowanej większości prawda. Zdaje się, że zrozumieli, że JPII wiedział i...
Isakowicz-Zaleski nie boi się mówić prawdy, zdaje się, że Terlikowski również zrozumiał, jakim szambem jest kościół. Zdaje się, że ci dwaj dawni katotalibowie, wiedzą, że archiwa UB i SB to nie manipulacja i kłamstwo, ale w zdecydowanej większości prawda. Zdaje się, że zrozumieli, że JPII wiedział i nic nie zrobił, podobnie WSZYSCY hierarchowie w historii.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
A ilu tzn. Biznesmenów roku rozkradlo Polskę. Wystarczy spojrzeć w te archiwa. Przez noc stali się miliarderami.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Czy jak zepsuje się samochód, to go wyrzucasz? A może naprawiasz? Istnieje proces naprawczy, obecnie jest faza oczyszczania. Osoby które mają coś na sumieniu, odchodzą z kościoła, bo przy takiej nagonce jest im ciężko. Już lepiej zrezygnować i jechać do Tajlandii lub Kambodży i tam działać. A myśla...
Czy jak zepsuje się samochód, to go wyrzucasz? A może naprawiasz? Istnieje proces naprawczy, obecnie jest faza oczyszczania. Osoby które mają coś na sumieniu, odchodzą z kościoła, bo przy takiej nagonce jest im ciężko. Już lepiej zrezygnować i jechać do Tajlandii lub Kambodży i tam działać. A myślałem, że mówicie że wszyscy czarni sią pedzinksami i wszyscy źli nawet Papież.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane