Reklama
Reklama

Komentarze

3
J
Ja1971 🌾 Wieśniak
3 lata temu

Nie ma co komentować, szkoda zachodu. Pisuary i tak nie zrozumieją

0

Zglos komentarz

J
Ja1971 🌾 Wieśniak
3 lata temu

Nie ma co komentować, szkoda zachodu. Pisuary i tak nie zrozumieją

0

Zglos komentarz

K
Kazach1982 🌾 Wieśniak
3 lata temu

Rządzić to każdy potrafi, ale rządząc osiągać sukcesy to PISowska zgraja nie jest w stanie.

0

Zglos komentarz

Reklama