Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
3Przecież to jest celem PiS od zawsze. Tzw. repolonizacja mediów, miała na celu wyciszenie, przejęcie lub zlikwidowanie mediów niezależnych. Lex TVN był procedowany dokładnie w tym celu. Regionalna prasa, została przejęta przez Orlen i obecnie pełni funkcję dokładnie taką samą jak TVP Info. Jeśli będ...
Przecież to jest celem PiS od zawsze. Tzw. repolonizacja mediów, miała na celu wyciszenie, przejęcie lub zlikwidowanie mediów niezależnych. Lex TVN był procedowany dokładnie w tym celu. Regionalna prasa, została przejęta przez Orlen i obecnie pełni funkcję dokładnie taką samą jak TVP Info. Jeśli będzie możliwość, wprowadzą cenzurę internetu, o czym z resztą Świrski mówi otwarcie. Ludzie nauki, kultury i sztuki, jeśli będą wyrażać publicznie dezaprobatę, niechęć lub prawdę nieakceptowalną przez wodza, zostaną uciszeni, przy pełnej aprobacie wyborców. NSDAP bis.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
A mnie się marzy państwo, w którym Matecki został wyabortowany zanim się urodził.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane