Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
9On pójdzie tam gdzie więcej dostanie, pis czy po obojętne, a kościół i tak wygra z nim u władzy.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
trzecią drogą powinna być Polska, nie rozumiem dlaczego te lewackie pokurcze lgną do zachodu, skoro szykuje ich dzieciom życie w nędzy i ciągłej inwigilacji
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Czy ja przeczytałem to co przeczytałem ? Aż, przetarłem oczy, bo już dawno takiej durnoty nie widziałem.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zolt, wystarczy otworzyć oczy. Zielona fiksacja doprowadzi do podobnych rezultatów, jak pomysły Mao Tse.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Jego trzecia droga,to wydeptana ścieżka na Nowogrodzką i/lub na Żoliborz,tak samo jak kukiz
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Hołownia zdecydowanie wybrał Watykan. Czyli tam skąd jego finansowanie.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Niestety przez arogancję i wieczne waśnie w opozycji PiS ma 3 kadencje zapewnioną
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Wybór między niemiecką i ruską fominacją i nie ma innej drogi? No nie ma, chyba że ktoś jest jednak Polakiem. Ale Wy tego nie zrozumiecie.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Wybór między niemiecką i ruską dominacją i nie ma innej drogi? No nie ma, chyba że ktoś jest jednak Polakiem. Ale Wy tego nie zrozumiecie. Sprzedaliście się dawno temu.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Tą nazwę to chyba z niemiec zgapił tam też jest jakaś partia o tej nazwie - Das Dritte Weg - Ktoś coś o nich słyszał? ;)
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane