Reklama
Dyskutowali o powrocie Układu Warszawskiego i o przyjaźni z Rosją?

Dyskutowali o powrocie Układu Warszawskiego i o przyjaźni z Rosją?

przez FED0RA — 3 lata temu
2

Zglos post

Reklama

Komentarze

2
A
andre165 😏 Szyderca
3 lata temu

nadaje się do komisji na pierwszy strzał

0

Zglos komentarz

D
Daviit77 🎖️ Snajper
3 lata temu

Podobne zrobił sobie minister Rau, dokładnie na 9 dni przed wybuchem wojny. Znamienne.

0

Zglos komentarz

Reklama