Reklama
I pomyśleć, że Polacy sami sobie tych ''przyjemniaczków'' wybrali.

I pomyśleć, że Polacy sami sobie tych ''przyjemniaczków'' wybrali.

przez FED0RA — 3 lata temu
5

Zglos post

Reklama

Komentarze

4
Z
ZIWK 🎯 Wyjadacz
3 lata temu

Wykorzystany w tym g... film TEŻ UKRADLI.

0

Zglos komentarz

B
bocianroman 😏 Szyderca
3 lata temu

Przecież w tej partii to normalne. Ukradną wszystko.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
3 lata temu

Akurat na zdjeciu jest Birkenau

0

Zglos komentarz

H
homo_sapiens 🌟 Padawan
3 lata temu

Zabawne jest to, że spot PiSu był odpowiedzią na wpis Tomasza Lisa (o "komorach" dla pisowców). Teraz jednak mało kto o wpisie Lisa pamięta, a prawie wszyscy skupili się na pisowskim spocie. Zresztą Lis bardzo sprytnie wybrnął z sytuacji, pisząc, że "komora" w slangu więziennym to jednoosobowa cela,...

Zabawne jest to, że spot PiSu był odpowiedzią na wpis Tomasza Lisa (o "komorach" dla pisowców). Teraz jednak mało kto o wpisie Lisa pamięta, a prawie wszyscy skupili się na pisowskim spocie. Zresztą Lis bardzo sprytnie wybrnął z sytuacji, pisząc, że "komora" w slangu więziennym to jednoosobowa cela, więc formalnie nie można mu już zarzucić tego samego, co pisowcom, czyli wycierania sobie gęby ofiarami obozów zagłady. Smród tej sytuacji jest związany już tylko z PiSem. Smród, który poszedł w świat.

0

Zglos komentarz

A
andre165 😏 Szyderca
3 lata temu

tak jarku chcę tam być i kopnąć cię w d**ę

0

Zglos komentarz

Reklama