Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
4Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Akurat na zdjeciu jest Birkenau
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zabawne jest to, że spot PiSu był odpowiedzią na wpis Tomasza Lisa (o "komorach" dla pisowców). Teraz jednak mało kto o wpisie Lisa pamięta, a prawie wszyscy skupili się na pisowskim spocie. Zresztą Lis bardzo sprytnie wybrnął z sytuacji, pisząc, że "komora" w slangu więziennym to jednoosobowa cela,...
Zabawne jest to, że spot PiSu był odpowiedzią na wpis Tomasza Lisa (o "komorach" dla pisowców). Teraz jednak mało kto o wpisie Lisa pamięta, a prawie wszyscy skupili się na pisowskim spocie. Zresztą Lis bardzo sprytnie wybrnął z sytuacji, pisząc, że "komora" w slangu więziennym to jednoosobowa cela, więc formalnie nie można mu już zarzucić tego samego, co pisowcom, czyli wycierania sobie gęby ofiarami obozów zagłady. Smród tej sytuacji jest związany już tylko z PiSem. Smród, który poszedł w świat.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane