Reklama
Albo młodzi się obudzą, albo za chwilę obudzą się z ręką w nocniku.

Albo młodzi się obudzą, albo za chwilę obudzą się z ręką w nocniku.

przez FED0RA — 3 lata temu
2

Zglos post

Reklama

Komentarze

2
H
homo_sapiens 🌟 Padawan
3 lata temu

Mnie jest wstyd, że to już kolejny tego typu zamach na polską demokrację i prawa obywatela, po którym poparcie dla PiSu pewnie ledwo drgnie, tak jak było do tej pory. Polacy nie dorośli do demokracji i zachodnich standardów. Mentalnie bliżej im do dalekowschodniej Rosji niż do kręgu kultury Zachodu...

Mnie jest wstyd, że to już kolejny tego typu zamach na polską demokrację i prawa obywatela, po którym poparcie dla PiSu pewnie ledwo drgnie, tak jak było do tej pory. Polacy nie dorośli do demokracji i zachodnich standardów. Mentalnie bliżej im do dalekowschodniej Rosji niż do kręgu kultury Zachodu (którą wielu, na czele z klerem, otwarcie gardzi).

0

Zglos komentarz

A
andre165 😏 Szyderca
3 lata temu

to nie jest ku**a śmieszne, pogonić ten je***y pis i zdelegalizować

0

Zglos komentarz

Reklama