Reklama
Kim będzie mógł zostać po żenujących 5-ciu latach 2-giej kadencji...

Kim będzie mógł zostać po żenujących 5-ciu latach 2-giej kadencji...

przez FED0RA — 3 lata temu
2

Zglos post

Reklama

Komentarze

2
A
aklimkiewicz 🌾 Wieśniak
3 lata temu

Na to miano trzeba sobie zapracować

0

Zglos komentarz

J
jackfromcavan 🌾 Wieśniak
3 lata temu

Komorowski był super,zwłaszcza w japońskim parlamencie,de**l.

0

Zglos komentarz

Reklama