Reklama
Mam wrażenie, że nasz rząd doszedł do wniosku, że wszyscy Polacy ukończyli 3 klasy podstawówki.

Mam wrażenie, że nasz rząd doszedł do wniosku, że wszyscy Polacy ukończyli 3 klasy podstawówki.

przez FED0RA — 3 lata temu
2

Zglos post

Reklama

Komentarze

1
A
aras119 😏 Szyderca
3 lata temu

Oj minusiki czyli PiSowi idioci w natarciu

0

Zglos komentarz

Z
zoltarxx 🌟 Padawan
3 lata temu

Jak minusują, to znaczy, że przekaz dociera i d**a boli.

0

Zglos komentarz

Reklama