Reklama
Reklama

Komentarze

3
K
krak0805 🌟 Padawan
3 lata temu

Znowu kupują nowy , wiejski elektorat , Mendy jedne złodziejskie nasienia?????😤😤😤😤😤😤

0

Zglos komentarz

A
adamir11 🎯 Wyjadacz
3 lata temu

Nie mogłem być na marszu wiec oglądałem w TVN24 i tak z ciekawości przełączałem na tą "paradę", żeby zobaczyć te pisiorskie tłumy.Za każdym razem ten sam widok, chyba już nawet gosposie mają ich w dudzie.

0

Zglos komentarz

T
trolik1 😏 Szyderca
3 lata temu

I na to idą nasze prawie 3 mld... Żenada.

0

Zglos komentarz

Reklama