Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
8Ale jest Zenek i Biblia...to starczy dla zacofanego elektoratu PiSu ze wschodnich wsi!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Bo pisiory to największy syf w dziejach świata. Banda nieudaczników bez wykształcenia, bez pieniędzy, bez perspektyw. Taki ludzki żużel.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Żużel jest przydatny, bo na nim można ścigać się motocyklami, co podoba się wielu ludziom. Ja powiedziałbym, że pisiory to ludzie o mentalności Murzyna z afrykańskiej dżungli. Taki Murzyn jak dzisiaj się nażre, to nie interesuje go co przyniesie jutro, a co dopiero za miesiąc. Ważne, że dzisiaj jest...
Żużel jest przydatny, bo na nim można ścigać się motocyklami, co podoba się wielu ludziom. Ja powiedziałbym, że pisiory to ludzie o mentalności Murzyna z afrykańskiej dżungli. Taki Murzyn jak dzisiaj się nażre, to nie interesuje go co przyniesie jutro, a co dopiero za miesiąc. Ważne, że dzisiaj jest syty, czytaj :500, 800 +, 13, 14 emerytura i pozostałe rozdawnictwo...
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Dobrze że sama śmietanka towarzyska jest w pelo. Jak wypuścili komorowskiego na prezydenta to wykradl wszystkie obrazy I sokowirowke.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
za to następny "prezydent caluśkiego millenium" zostawił milion małpek co by se suweren sprzedał na odbudowę kieszeni
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Ale jest za to patologia i ludzie a właściwie alkoholicy biegający po mopsach i wieczni bezrobotni kturzy uważają że im się wszystko należy za darmo a niestety tacy ludzie nie są wstanie zbudować w tym kraju normalnej gospodarki
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
"Za to jest:...."-to chyba się tyczy bardziej tych ludzi z PO i KOALICJI OBYWATELSKIEJ-tam to dopiero króluje hipokryzja,kłamstwo i obłuda
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane