Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
31400 brutto. W tym państwie tylko KRUS się opłaca. Składka kwartalna, emerytura co miesiąc w wysokości dwóch składek kwartalnych. Kupujcie hektary jak tylko jest okazja bo na starość na emeryturach z zusu pozdychacie z głodu.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Ja potrafię prężyć za 0zł ale jestem jak Bear Gryls. Idę do lasu i po prostu tam żyje bez pieniędzy czasami jako lewak. Bo pieniądze to prawacki wymysł szatana.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Hahaha.. ja pierdziele vacarius.. haha.. idz odpoczywac..
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Bo ta banda pisowskich śm***i ma gdzies co bedzie za 20 czy 30 lat. Wtedy wuc kurd**el bedzie juz zżarty przez robale,matołuszek kłamca wypierdzieli w popłochu gdzies do kraju,który nie mam podpisanie umowy o ekstradycję.To zwykli ludzie beda spłacac te zasrane pomusły pisowskiej chołoty.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane