Reklama
Reklama

Komentarze

2
I
inns2 🌾 Wieśniak
3 lata temu

Bzdura. Nauczyciele na pis już nie zagłosują. Chodzi o pokazanie "lepszemu sortowi", że nauczyciele mają dzięki pis tak dobrze, a i tak narzekają. Czyli to pis jest dobry, a nauczyciele źli.

0

Zglos komentarz

T
3 lata temu

Nie tylko nauczyciele pracują w tym kraju, oni nie są pępkiem świata.

0

Zglos komentarz

Reklama