Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
4Nadal będzie mieć mój głos, wole jego błedy jako mniej doświadczonego aniżeli celowe działania i "błędy" doświadczonych z PiS albo PO
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Błędy? On nie ma pojęcia o czym gada,zresztą tak jak jego wyborcy. Rychu Swetru zamiótł nim podłogę.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Muttley oglądałeś ta debatę czy powtarzasz narrację? Poczytaj komentarze pod postami rycha. Został w nich rozjechany.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Nie został rozjechany tylko rozjechał. Czytaj ze zrozumieniem. Menc**l powinien mieć ksywę Kompromitacja.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Muttley widzę, że wam się narracja od lat nie zmienia. Jakoś nie jestem zdziwiony
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Widze ze konfederasci napalaja sie na Mentzena, jak by im Bosak nie wystarczyl...
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Kto sie smieje? Ludzie o wiedzy ekonomicznej na pozomie kilkulatka? Czy ktorys przeciwnik mentzena moze mi przykladowo powiedziec dlaczego Polska powinna zostac w strukturach UE? Watpie by ktos sie tu znalazl. Przeciwnicy pogladow mentzena od siedmiu bolesci. Glosujcie na Tuska, tego ktory wyprzedal...
Kto sie smieje? Ludzie o wiedzy ekonomicznej na pozomie kilkulatka? Czy ktorys przeciwnik mentzena moze mi przykladowo powiedziec dlaczego Polska powinna zostac w strukturach UE? Watpie by ktos sie tu znalazl. Przeciwnicy pogladow mentzena od siedmiu bolesci. Glosujcie na Tuska, tego ktory wyprzedal caly polski majatek, a pieniadze sie po prostu rozplynely - politycy PIS by tego lepiej nie zrobili
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Oj pisiory boicie się ! I słusznie, bo to ostatnie chwile waszego panowania. A Mentzen jest jednym z tych, co nie będą mieli litości. Słychać bardzo głośne pisu wycie, znakomicie !
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Czego się pisiory mają bać???? Przecież wiadomo, że kopederastia po wyborach przyklepie do PiS. Przecież światopoglądowo są tacy sami.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane