Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
5Trudno się z Dworczykiem nie zgodzić patrząc na to co PiSde**le wyczyniają od 8 lat
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
No po to są de**le dobierane , ze jak dostaną kupa kasa to będą zadowolone o cicho będą siedziec!!!!!!!😂😂😂😂😂
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
I wstawia to ten co w UE podawał marynarki I buty czyścil.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Klamstwa propagandy PiSu, powtarzane tysiac razy, staja sie prawda dla zacofanego elektoratu PiSu!!!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Nissin, to oswiec nas co tam twój ryży guru robil.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Stasiu, w internecie jest aż nadto informacji co robił i na czym polegała jego funkcja. Jeśli będziesz chciał, znajdziesz, ale wiem, że nie chcesz, bo wydaje ci się, że wiesz lepiej. W każdym razie, pełnił bardzo eksponowane stanowisko i wyobraź sobie szanowane, o czym świadczy jego druzgocąca klęsk...
Stasiu, w internecie jest aż nadto informacji co robił i na czym polegała jego funkcja. Jeśli będziesz chciał, znajdziesz, ale wiem, że nie chcesz, bo wydaje ci się, że wiesz lepiej. W każdym razie, pełnił bardzo eksponowane stanowisko i wyobraź sobie szanowane, o czym świadczy jego druzgocąca klęska, czyli 27:1. Stanowisko to, było drugim, najwyższym, pełnionym przez Polaka po JPII. Rozumiem, że ciężko to do pustego łba wchodzi, ale nie przejmuj się, z wiekiem zrozumiesz.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
A ty de**lu pisowski byłeś tam i widziałeś???? Przecież ty ciołku nigdy nawet poza swój powiat nie wyjechałeś. Twojemu idolowi obszczanemu z Żoliborza nie zaproponowali nawet sprzątania kibli w instytucjach UE.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zoltar, nie wiedziałem ze czyszczenie butów I podawanie marynarek pijakom to takie eksponowane stanowisko. Może u was na wsi to tak.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Dworczyk ten co studiowal 19 lat mówi że kadra PiS to tępota? Piękne samozaoranie, ale pewnie tego nie ogarnął.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane