Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
2Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
"ONZ wzywa Polskę do delegalizacji ONR i Młodzieży Wszechpolskiej. Organizacja Narodów Zjednoczonych domaga się od Polski dodatkowego raportu z walki z rasizmem i domaga się delegalizacji grup propagujących rasizm i dyskryminację na tle narodowościowym. Za takie uznała Obóz Narodowo-Radykalny i Młod...
"ONZ wzywa Polskę do delegalizacji ONR i Młodzieży Wszechpolskiej. Organizacja Narodów Zjednoczonych domaga się od Polski dodatkowego raportu z walki z rasizmem i domaga się delegalizacji grup propagujących rasizm i dyskryminację na tle narodowościowym. Za takie uznała Obóz Narodowo-Radykalny i Młodzież Wszechpolską." - rp.pl
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Dla zmyłki nazywa się "braun" (z nim. brązowy), ale za Bugiem wołają na niego: ка́рий
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane