Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
7Co tu się dziwić to pisowska hołota, którą trzeba tępić jak barszcz Sosnowskiego.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Gang Olsena już dawno nie kryje się z poglądami!!!!!!trzeba w październiku pogonić ta frakcje złodziei , oszustów komunistow i kanciarzy!!!!!!😤😤😤😤😤😤
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
PiS jest jak zadra w du**e Parlamentu Europejskiego, zawsze veto i dywersja, zamiast wspolpracy dla wspolnego dobra, bo ich dobro lezy gdzie indziej, w Rosji i na Bialorusi!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
nienawidzę PiSowców a zwłaszcza pana Zero ! ale Szwab to nie jet negatywne określenie ! Szwabowie – lud germański stanowiący pierwotnie część związku plemiennego Alamanów, mieszkańcy Szwabii, historycznego regionu leżącego w dzisiejszych południowych Niemczech, we wschodniej części kraju związ...
nienawidzę PiSowców a zwłaszcza pana Zero ! ale Szwab to nie jet negatywne określenie ! Szwabowie – lud germański stanowiący pierwotnie część związku plemiennego Alamanów, mieszkańcy Szwabii, historycznego regionu leżącego w dzisiejszych południowych Niemczech, we wschodniej części kraju związkowego Badenia-Wirtembergia oraz w zachodniej części Bawarii – obecnie Rejencja
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
To od lat dziewięćdziesiątych jest gang kiboli. Pod wezwaniem tego czy innego bożka.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Tak się wyrobił na salonach , chyba że czerpał z doświadczeń Pati Koti.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane