Reklama
Było dużo propagandy PiSu i 1,6 mld zł...a jest jak zawsze!

Było dużo propagandy PiSu i 1,6 mld zł...a jest jak zawsze!

przez nissin — 2 lata temu
3

Zglos post

Reklama

Komentarze

3
A
Arnold_Boczek 🎖️ Snajper
2 lata temu

Bo PiS wszystko traktuje jednako, płot czy dziecko - bez różnicy. Jak się zbuduje/urodzi, to chooj z nim.

0

Zglos komentarz

K
krak0805 🌟 Padawan
2 lata temu

Ochrona , cała, jest na Mickiewicz , placu Piłsudskiego , Wawelu i Nowogrodzkiej!!!!! Tam są tabuny pismilicja i żandarmerii , szczególnie 10 i 17 każdego miesiąca!!!!!!😤😤😤😤😤

0

Zglos komentarz

W
wzt377 🌾 Wieśniak
2 lata temu

Wojsko pilnuje...

0

Zglos komentarz

Reklama