Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
2"Wysokie rachunki za prąd, ciepło, gaz i paliwo to efekt polityki Kaczyńskiego, nieodpowiedzialnego rozdawnictwa swoim, wręcz okradania nas. W Polsce nie opłaca się ani prowadzić firmy ani żyć – dlatego ludzie masowo wyjeżdżają. Wyjeżdżają właściciele firm, wyjeżdżają ludzie ambitni, chcący co...
"Wysokie rachunki za prąd, ciepło, gaz i paliwo to efekt polityki Kaczyńskiego, nieodpowiedzialnego rozdawnictwa swoim, wręcz okradania nas. W Polsce nie opłaca się ani prowadzić firmy ani żyć – dlatego ludzie masowo wyjeżdżają. Wyjeżdżają właściciele firm, wyjeżdżają ludzie ambitni, chcący coś osiągnąć. Wyjeżdżają, co najbardziej dramatyczne, ludzie młodzi. Polska pod rządami PiS upada coraz głębiej." - wiesci24.pl
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Mieszkam za granicą od lat, wyjechałem w czasie "masowej ucieczki" 2005-2008. W 2009 roku, exodus trochę zwolnił, oczywiście cały czas przyjeżdżali "nowi", ale już nie w takiej ilości, jak za jedynie słusznych rządów, słusznie upadłej IV RP. W 2017 roku, "ruch" znowu wystrzelił i pojawiła się MASA P...
Mieszkam za granicą od lat, wyjechałem w czasie "masowej ucieczki" 2005-2008. W 2009 roku, exodus trochę zwolnił, oczywiście cały czas przyjeżdżali "nowi", ale już nie w takiej ilości, jak za jedynie słusznych rządów, słusznie upadłej IV RP. W 2017 roku, "ruch" znowu wystrzelił i pojawiła się MASA Polaków, emigracja mocno zwolniła dopiero w 2020, tylko i wyłącznie z powodu obostrzeń związanych z pandemią. Sytuacja w 2022, przerosła tą z 2017. Ciekawe dlaczego pisiaki ? Dlaczego młodzi (i nie tylko) ludzie, mają lepszy start, stabilizację, pracę w Czechach, a nie w RP ?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane