Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
2Dlatego ten problem zrozumieli w USA. Tam nie ma państwowych firm. Każda państwowa firma to źródło korupcji, nepotyzmu i jest podatna na politykę. Każda państwowa firma zarządzana przez politycznego de**la z nadania przynosi straty, które pokrywają podatnicy. Cóż, to wisi wyborcom pisu, ponieważ wię...
Dlatego ten problem zrozumieli w USA. Tam nie ma państwowych firm. Każda państwowa firma to źródło korupcji, nepotyzmu i jest podatna na politykę. Każda państwowa firma zarządzana przez politycznego de**la z nadania przynosi straty, które pokrywają podatnicy. Cóż, to wisi wyborcom pisu, ponieważ większość nie pracuje i utrzymuje się z MOPSu.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Monopol paliwowo - energetyczny PiSu nie przynosi strat, ale jest zrodlem ukrytych podatkow...dlatego Polacy placa wiecej za paliwo i energie, niz inne kraje.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
czyli jak platforma wygra to niby to bedzie obajtka ktos tu odleciał z fantazja
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane