Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
2Kaczyński już całkowicie stracił kontakt z rzeczywistością. – My chcemy, by decydowało społeczeństwo, naród i ci wszyscy, którzy się temu przeciwstawiają albo wręcz zalecają, co robić, aby referendum było nieważne, pokazują, że w gruncie rzeczy nie mają nic wspólnego z demokracją. Chcą, żeby w...
Kaczyński już całkowicie stracił kontakt z rzeczywistością. – My chcemy, by decydowało społeczeństwo, naród i ci wszyscy, którzy się temu przeciwstawiają albo wręcz zalecają, co robić, aby referendum było nieważne, pokazują, że w gruncie rzeczy nie mają nic wspólnego z demokracją. Chcą, żeby w Polsce była oligarchia, monopol władzy, monopol prestiżu – opowiadał na przykład dziś lider Zjednoczonej Prawicy. Najwyraźniej nie zauważając, że od 2015 r. zrobił wszystko, by w Polsce powstała prawdziwa oligarchia mająca na dodatek całkowity monopol władzy. I że nie ma ona nic wspólnego z d
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
ktos tu odleciał
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane