Reklama
Reklama

Komentarze

2
K
Komandor_Buka 😏 Szyderca
2 lata temu

Nawet jakby nie chorował to ma KONPETENCJE. Mamy dobry rząd... Wybitnych fachowców... Gospodarka idzie do przodu... A ludziom żyje się coraz lepiej!

0

Zglos komentarz

R
RonaldB 🏆 Master
2 lata temu

Neo-Nówka rządzi!

0

Zglos komentarz

N
net244 🎖️ Snajper
2 lata temu

nich normalka, Kiedyś jeden został szefem stadniny koni, bo jak był mały to doił krowę

0

Zglos komentarz

Reklama