Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
2Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Wiocha przypomina mi TVP. Tam tylko o Tusku. tu o Kaczynskim. Ogarnijcie sie. Nie dajcie sie manipulowac. Jest wiele tematow wartych wiochy.. z ktorych mozna sie posmiac. Nie tylko polityka. Dzis kaczor. jutro Tusk. Potem znow PiS. a nastepnie PO. Czy nikt nie widzi cyklicznych zmian w rzadzie? Jedn...
Wiocha przypomina mi TVP. Tam tylko o Tusku. tu o Kaczynskim. Ogarnijcie sie. Nie dajcie sie manipulowac. Jest wiele tematow wartych wiochy.. z ktorych mozna sie posmiac. Nie tylko polityka. Dzis kaczor. jutro Tusk. Potem znow PiS. a nastepnie PO. Czy nikt nie widzi cyklicznych zmian w rzadzie? Jedni i drudzy nie dopuszczaja do wladzy nikogo z poza tych partii. My die klocimy. a oni sie ciesza.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane