Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
4PiSde**le się cieszą z hotdoga i waty cukrowej. Im to wystarcza. Odpady
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
A ja dostałam podwyżkę , może nie tak wysoką ale dostałem podwyżkę składki chorobowej, czynszu, za prąd i cen w sklepach i o racie za mieszkanie bym zapomniał . No i tylko się cieszyć
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Jest dokladnie to samo co za PO i to wlacznie z ludzmi u wladzy jednak na wiocha promujecie PO Tuska... Jaki, Gowin, Sikorski, MORAWIECKI,Kaminski, Ujazdowkiski, Mezydlo, Dorn, Misiolek kazdy z nich byl i PiS i w PO. Doslownie obecny premier Mateusz Morawiecki byl osobistym doradca samego Tuska za r...
Jest dokladnie to samo co za PO i to wlacznie z ludzmi u wladzy jednak na wiocha promujecie PO Tuska... Jaki, Gowin, Sikorski, MORAWIECKI,Kaminski, Ujazdowkiski, Mezydlo, Dorn, Misiolek kazdy z nich byl i PiS i w PO. Doslownie obecny premier Mateusz Morawiecki byl osobistym doradca samego Tuska za rzadow PO. PiS=PO
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Nie. Nie jest to samo. Za rudego nigdy nie dawałem prawie 7 zł za litr paliwa. Nie brakowało węgla. Nie było dwucyfrowej inflacji. Stadnina koni działała prężnie. Nie było rozdawania willi dla swoich. Także przestań mi tu bredzić, że to jest to samo.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Morawiekcki: nigdy nie był ani w PO, nie był też nigdy doradcą osobistym Tuska; Jaki BYŁ przez krótki okres i w PIS (dwa razy) i PO (raz przed wyborami samorządowymi 16 lat temu- kilka miesięcy); Gowin nigdy nie był w PIS; Sikorski nigdy nie był w PIS; Kamiński przez krótki okres (kilka miesięcy) BY...
Morawiekcki: nigdy nie był ani w PO, nie był też nigdy doradcą osobistym Tuska; Jaki BYŁ przez krótki okres i w PIS (dwa razy) i PO (raz przed wyborami samorządowymi 16 lat temu- kilka miesięcy); Gowin nigdy nie był w PIS; Sikorski nigdy nie był w PIS; Kamiński przez krótki okres (kilka miesięcy) BYŁ w PO; Ujazdowski nigdy nie był w PO; Dorn nigdy nie był w PO; Zostają jacyś nic nie znaczący Mężydło i Misiołek, koniunkturaliści grający czwarte skrzypce w swoich partiach.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane