Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
6Święta prawda,zostawą ten burdel wszystkim Polakom. Gdyby tylko za te rzady cierpieli wyborcy pisu to miałbym to w dooopie,ale ta pisowska zgraja szykuje los biedaków wszystkim w Polsce. Wiem dlaczego tak jest...ta banda nieudaczników,roszczeniowców do niczego w życiu nie doszła i chce takiego sameg...
Święta prawda,zostawą ten burdel wszystkim Polakom. Gdyby tylko za te rzady cierpieli wyborcy pisu to miałbym to w dooopie,ale ta pisowska zgraja szykuje los biedaków wszystkim w Polsce. Wiem dlaczego tak jest...ta banda nieudaczników,roszczeniowców do niczego w życiu nie doszła i chce takiego samego losu dla innych. "Jestem nieudacznikiem to przynajmniej do biedy sprowadzę wszystkich innych,niech maja tak samo jak ja. To te 30% zawistnych,maluczkich,chamskich człowieczków!!!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
a jaki problem uznać ich za przestępców, bo już immunitetu nie będą mieli i wysłać listy gończe , ale do tego trzeba mieć jaja a nie być popierdułką jak wielu polityków z pseudo opozycji niestety
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Chyba tzw.,,łowcy cieni ,, nie są z pisu???????????😂😂😂😂😂😂😂
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane