Reklama
Lato nadeszło, lato przeminie a na jesieni pisizm zaginie.

Lato nadeszło, lato przeminie a na jesieni pisizm zaginie.

przez FED0RA — 2 lata temu
1

Zglos post

Reklama

Komentarze

1
K
krak0805 🌟 Padawan
2 lata temu

A na jesień , zamiast liści będą wisieć pislamisci!!!!!!😂😂😂😂😂😂😂😂

0

Zglos komentarz

Reklama