Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
3"PIS odzwierciedla prawdziwe oblicze polskości..." - niestety. Niczego nie nauczyły nas zabory, międzywojnie, okupacja i prawie 50 lat komuny. Wciąż ta sama zgnilizna jak pod koniec XVIII w. Czym to się skończyło wtedy, wiemy. Czym się skończy dzisiaj?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
To wiecznie zywe tradycje chlopow panszczyznianych, zawsze na kolanach przed panem i plebanem!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Nie tylko chłopów nissin. Popatrz na polską arystokrację, na "elyty". Kto podpisywał rozbiory, że przypomnę tylko marszałka sejmu Adama Ponińskiego i jednego z największych wielmożów tego czasu Michał Hieronim Radziwiłł. Za jeden podpis otrzymał od carycy Katarzyny starostwa: grabowskie, bolimowskie...
Nie tylko chłopów nissin. Popatrz na polską arystokrację, na "elyty". Kto podpisywał rozbiory, że przypomnę tylko marszałka sejmu Adama Ponińskiego i jednego z największych wielmożów tego czasu Michał Hieronim Radziwiłł. Za jeden podpis otrzymał od carycy Katarzyny starostwa: grabowskie, bolimowskie i borysowskie, kasztelanię wileńską, a w 1790 roku został mianowany wojewodą wileńskim. Inkasował tysiąc dukatów miesięcznie za „negocjacje” niekorzystnego dla Polski traktatu handlowego z Prusami. W doopie naród, i kraj. Ważne własne korzyści. Nie kojarzy Ci się to z czymś dzisiaj?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Chryzostoma Bulwiecia podróż do Ciemnogrodu. Gęby perfidne. Spojrzenia tępe. - z czym to walczycie. bracia? - Z postępem. - A jak wam leci? - Jak to jarmarek: raz kapnie deszczyk, a raz dolarek. - Konstanty Ildefons Gałczyński
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane