Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
5Niech sobie stary dziad poszczeka. Tylko tyle może. A potem niech naszczy w gacie jak to ma w zwyczaju buahahaha. Jest już nikim. I nikim pozostanie śm**ć pisowski. Jakie piękne czasy 🙂🙂🙂
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Gdyby nie glupota i zacofanie narodu, nie bylo by oszoloma Kaczynskiego!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Bo Polska to dumny narod ze swojej glupoty, ktorej nawet nie sa swiadomi...dlatego popieraja PiS i Kaczynskiego, w zakladach psychiatrycznych!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Walka z układem,wróg wewnętrzny,zewnętrzny.Jednostka chorobowa-mania prześladowcza.Panie prezesie a czy ci wrogowie są teraz z nami w pokoju?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Dla mnie wszystko jasne: przykurcz brnie w niepoczytalność, by nie siedzieć w pierdlu.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Oj zaszedł ten Kaczyński niektórym za skórę, oj zaszedł. Ciekawe czym. Kiedyś jakieś ptaszki ćwierkały, że odcięciem od koryta. Ale czy można wierzyć ptaszkom?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
"Ciekawe czym" - pytasz. Jesteś ślepy i głuchy, skoro nie wiesz czym. I jeszcze w swoim kur*wskim zadufaniu imputujesz, że zwykłego obywatela oderwano od koryta. Zrób dobry uczynek i spi****j do siebie.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
To jak z teściową na 102. Sto metrów od domu i dwa pod ziemią. Tak na wszelki wypadek.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane