Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
2a może to zwykły MAKRObiznes, o którym ty pełowski ćwoku nie masz pojęcia?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Oliolo - "Makrobiznes", czyli elektrownia w Ostrołęce, miliony euro kary za kopalnię Turów, stępka pod promy, wycięty las w Jaworznie? Bronisz katolickich de**li i złodziei, których maksymalnym wysiłkiem intelektualnym było rozdanie 500+? Zaiste, jak katolik potrafi bronić świętości inkwizycji.
Oliolo - "Makrobiznes", czyli elektrownia w Ostrołęce, miliony euro kary za kopalnię Turów, stępka pod promy, wycięty las w Jaworznie? Bronisz katolickich de**li i złodziei, których maksymalnym wysiłkiem intelektualnym było rozdanie 500+? Zaiste, jak katolik potrafi bronić świętości inkwizycji.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Nie pisowski id**to. To zwykłe, bezczelne prostackie złodziejstwo. Ale nie bój się. Odpowiedzą za wszystko. Będą siedzieć wiele lat
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
buahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahhahahhahahahahahahahahahhahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahhahahahhahahaaha,,, aj aj starczy tego śmichu trza lecieć bo już menele się pod altaną...
buahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahhahahhahahahahahahahahahhahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahhahahahhahahaaha,,, aj aj starczy tego śmichu trza lecieć bo już menele się pod altaną zbierają i nic nie zostanie jak w Powiatowym Urzędzie Pracy na Kolberga w Kielcach gdzie tylko personel pisowski się nudzi
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Żadnego cpk!!!! Dosyc złodziejstwo pisiego!!!!!!😤😤😤😤😤
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane