Reklama
Reklama

Komentarze

4
[
[Usunięty użytkownik]
2 lata temu

zemsta, lincz, samosąd, i odreagowanie za 8 (osiem) lat nierządzenia. I tylko tyle w tym temacie, a reszta to wasza posrańcza demagogia, POmatoły

0

Zglos komentarz

B
baxbany 🎖️ Snajper
2 lata temu

Oliolo - Jeśli chodzi o zemstę, to Ty przedstawiciel kościoła ideologii katolickiej, masz największe doświadczenie.

0

Zglos komentarz

S
skandynaw 🎯 Wyjadacz
2 lata temu

Idąc twoim tokiem rozumowania lustracja też była zemstą psi chooju?

0

Zglos komentarz

M
2 lata temu

Coś mi się wydaje, że wy będziecie mieli czas tylko na rozliczenia, na pracę dla Polaków juz nie. No i znajdziecie czas na gorące apanaże dla siebie, oczywiście.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
2 lata temu

Lewaki , spuśćcie wode w kiblu bo smierdzi.

0

Zglos komentarz

G
greenbmw316 🎖️ Snajper
2 lata temu

Dzbany z tvpis tylko go oczerniać potrafią

0

Zglos komentarz

Reklama