Ja bym chciał porównać pracę magisterską Kaczyńskich.
przez
kacynski
— 2 lata temu
Zgłoszenie zostało wysłane
Politycy PiS są oburzenu "zemstą" obecnie rządzących. Wrozmowachz dziennikarzami utrzymują, że niczego takiego złego nie zrobili
Zgłoszenie zostało wysłane
Politycy PiS są oburzeni "zemstą" obecnie rządzących. W rozmowachz dziennikarzami utrzymują, że niczego takiego złego nie zrobili
Zgłoszenie zostało wysłane