Reklama
Pisiory to sekta. Zebrała się tam najgorsza szumowina i bandyterka

Pisiory to sekta. Zebrała się tam najgorsza szumowina i bandyterka

przez FED0RA — 2 lata temu
4

Zglos post

Reklama

Komentarze

3
R
Robert_81387 😏 Szyderca
2 lata temu

Prosta odpowiedź: zorganizował pisowców w "siły szybkiego rabowania" Kasa!!!

0

Zglos komentarz

R
RychoLX 🎖️ Snajper
2 lata temu

Kasa owszem, ale do tego jeszcze "haki".

0

Zglos komentarz

T
TYGRYS-1984 👑 Bóg Wiochy
2 lata temu

FETORA tępa strzało jak już wklejasz tekst na dole obrazka to zrób to tak żeby można było to odczytać. I nie ładnie jest minusować z lewego konta "Tina11"

0

Zglos komentarz

H
homo_sapiens 🌟 Padawan
2 lata temu

Mówi to, co żelazny konserwatywny elektorat chce słuchać: o spiskach sił zewnętrznych i wewnętrznych (wskazywanie wroga), o hura-patriotyzmie, o zagrożeniu dla tradycyjnych wartości ze strony UE i LGBT, o obronie polskiej religijności i zaściankowości itp. Kaczyński podziela i nakręca wizję świata t...

Mówi to, co żelazny konserwatywny elektorat chce słuchać: o spiskach sił zewnętrznych i wewnętrznych (wskazywanie wroga), o hura-patriotyzmie, o zagrożeniu dla tradycyjnych wartości ze strony UE i LGBT, o obronie polskiej religijności i zaściankowości itp. Kaczyński podziela i nakręca wizję świata tej części wyborców. Oni bez tego żyć nie mogą. Na drugi dzień po odbiciu TVP z łap PiSu moja propisowska część rodzinki natychmiast przestawiła się na TV Trwam i to tylko dlatego, że o TV Republika nie wiedzą.

0

Zglos komentarz

Reklama