Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
3A te Mendy z pisu co są posłami , co nie brały udziału w posiedzeniu Sejmu to będą mieć zapłacone za to???? Bo może trzeba wszystkie te pasożyty ukarać karami finansowymi , ze zamiast siedziec na d**ach i sprawować mandat posłów to pomagali dwóm przestępcom dostac się do Sejmu . Nazwiska są raczej z...
A te Mendy z pisu co są posłami , co nie brały udziału w posiedzeniu Sejmu to będą mieć zapłacone za to???? Bo może trzeba wszystkie te pasożyty ukarać karami finansowymi , ze zamiast siedziec na d**ach i sprawować mandat posłów to pomagali dwóm przestępcom dostac się do Sejmu . Nazwiska są raczej znane Marszalkowi , wiec naród prosi o ich rozliczenie z kasy!!!!!!😤😤😤😤😤😤
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
kobito za pokazywanie leg*tymacji grozi strzał gazem w twarz, a nie czekaj, już nie grozi
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane