Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
3Ale za to kupili więcej limuzyn rządowych i więcej dostał biedny pan z Torunia
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Dlaczego miałyby ich obchodzić szpitale dla pospólstwa, skoro pisowcy mieli zapewnione leczenie w swoich vipów na telefon. Wystarczy przypomnieć choćby męża Elżbiety Witek, zajmującego 2 lata łóżko na OIOM albo Dyrektora Wojskowego Instytutu Medycznego gen. prof. Grzegorz Gieleraka, który osobiście...
Dlaczego miałyby ich obchodzić szpitale dla pospólstwa, skoro pisowcy mieli zapewnione leczenie w swoich vipów na telefon. Wystarczy przypomnieć choćby męża Elżbiety Witek, zajmującego 2 lata łóżko na OIOM albo Dyrektora Wojskowego Instytutu Medycznego gen. prof. Grzegorz Gieleraka, który osobiście przywiózł kule do domu Jarosława Kaczyńskiego. "Wszystkie zwierzęta są równe, ale niektóre są równiejsze od innych”
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane