Reklama
Reklama

Komentarze

7
M
Maniuniu11 🎖️ Snajper
2 lata temu

Jak tak dalej pójdzie to i pomniki Lecha zaczną usuwać

1

Zglos komentarz

R
RychoLX 🎖️ Snajper
2 lata temu

Oby. Pomniki powinno się stawiać tylko wielkim (i nie chodzi o wzrost).

0

Zglos komentarz

H
hoseroberto2 😏 Szyderca
2 lata temu

Szkoda mi tylko żony tego prezydenta bo dobrą kobietą była

1

Zglos komentarz

Z
zbigi 😏 Szyderca
2 lata temu

W Katowicach mieszkałem 20 lat i płac zawsze nazywał się im Szewczaka..Co za id***a próbował go zmienić?

0

Zglos komentarz

R
RychoLX 🎖️ Snajper
2 lata temu

Naprawdę nie wiesz, który id***a-megaloman za tym stoi (pośrednio, rzecz jasna).

0

Zglos komentarz

B
baxbany 🎖️ Snajper
2 lata temu

Czas na normalność i pochowanie egoizmu, egocentryzmu i megalomani Kaczyńskich.

0

Zglos komentarz

N
nidwer 🏹 Łowca
2 lata temu

w Polsce dopiero zacznie być normalnie jak zaczną znikać place JP2.

0

Zglos komentarz

A
aljar 🎖️ Snajper
2 lata temu

kiedy sprzątanie Wawelu ?

0

Zglos komentarz

R
RuterFull 🎖️ Snajper
2 lata temu

jadąc eską z Rzeszowa na Warszawę idzie och@jeć słysząc co chwile czyjego imienia jest ta droga...

0

Zglos komentarz

Reklama