Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
3Najlepiej to wy weżcie tylko Tuska i jego pretorian. Po co wam użerać się z jakąś opozycją? Narodu i tak nie słuchacie więc niepotrzebni są wam posłowie reprezentujący większą część Polaków.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Spójrz na wynik ostatnich wyborów (lub na aktualne sondaże) i nie utożsamiaj "narodu" z wyborcami pisu, a o posłach pisu nie mów, że reprezentują "większą część Polaków". I tak się dziwię, że pisowscy złodzieje i kombinatorzy w ogóle mają jakieś poparcie.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Upadek Kaczyńskiego jest całkowity. Nie udało mu się nic a kolejna klęska przyjdzie wraz z wyborami samorządowymi. Najlepszy dowód na całkowitą degrengoladę w PiS to ucieczka od partyjnego logo. Wielu kandydatów stara się je ukrywać. Drugim dowodem jest brak możliwości dopięcia niektórych list wybor...
Upadek Kaczyńskiego jest całkowity. Nie udało mu się nic a kolejna klęska przyjdzie wraz z wyborami samorządowymi. Najlepszy dowód na całkowitą degrengoladę w PiS to ucieczka od partyjnego logo. Wielu kandydatów stara się je ukrywać. Drugim dowodem jest brak możliwości dopięcia niektórych list wyborczych. PiS się kończy na naszych oczach a każdy dzień bez mediów dobija tą partię i powoduje spadek poparcia. Społeczeństwo przestało być okłamywane i nie ma jak utrzymać fałszywego poparcia.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Wpuszczając przykurcza i jego formacje, to tak to samo jak wpuszczenie dyplomaty z Kremla.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane