Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
2To również kwestia odzyskania pieniędzy, które Julia Przyłębska otrzymała od Kaczyńskiego. Nie bezpośrednio oczywiście, ale poprzez ogromne wynagrodzenie, które pobierała. W oczach wielu osób nie jest to pensja ale łapówka, wypłacana przez partię za posłuszeństwo. Te pieniądze trzeba i można odzyska...
To również kwestia odzyskania pieniędzy, które Julia Przyłębska otrzymała od Kaczyńskiego. Nie bezpośrednio oczywiście, ale poprzez ogromne wynagrodzenie, które pobierała. W oczach wielu osób nie jest to pensja ale łapówka, wypłacana przez partię za posłuszeństwo. Te pieniądze trzeba i można odzyskać.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Wszystkie pieniądze jakimi Kaczor pozwolił im się nażreć, mają charakter łapówki za posłuszeństwo, lojalność i trzymanie gęby (a także "marchewki" którą nęci tych którzy mogą się przydać - patrz: Kukiz). Inaczej nie mógłby tak nimi rządzić.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
To ile dostanie Julka 😂😂😂za ten burdel co narobiła???? 5-10 będzie chyba dobrze??????😂😂😂😂😂
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane