Reklama
Reklama

Komentarze

2
B
baxbany 🎖️ Snajper
2 lata temu

Tak właśnie działają państwa totalitarne z ustrojami faszystowskimi, komunistycznymi czy katolickimi.

0

Zglos komentarz

R
RychoLX 🎖️ Snajper
2 lata temu

Tez tak uważam, ze gdyby pisiory znów wygrały, to już by nam domknęli dyktaturę à la Białoruś/Rosja.

0

Zglos komentarz

Reklama