Reklama
Reklama

Komentarze

4
T
tebarek 🎖️ Snajper
2 lata temu

dlaczego ani jeden ani drugi jeszcze nie garuje ?

0

Zglos komentarz

E
ex2004 🌾 Wieśniak
2 lata temu

Jak Tv Republika nie wpuścili na spotkanie z Sienkiewiczem to było dobrze, a jak naszych nie wpuszczają to ból d**y. Niech żyją podwójnie standardy!

0

Zglos komentarz

R
RychoLX 🎖️ Snajper
2 lata temu

Oj poprzewracało się pisiorom we łbach, poprzewracało. A co gorsza, mimo otrzeźwiającego zimnego prysznica w listopadzie, powrotu do normalności nie widać.

0

Zglos komentarz

R
RychoLX 🎖️ Snajper
2 lata temu

Oj poprzewracało się pisiorom we łbach, poprzewracało. A co gorsza, mimo otrzeźwiającego zimnego prysznica w październiku, powrotu do normalności nie widać.

0

Zglos komentarz

Reklama