Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
3Coraz bardziej jest ujawniana skala złodziejstwa pisożytów i dziadostwa jakiego narobili, a wciąż są ludzie którzy ich popierają? Tępota ludzka jest zadziwiająca.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
PS. - Senilny Kaczynski daje dudy, poploch w PiSie...gdzie ta "genjalnosc" WUCA? Najmadrzejszego na swiecie, jego zdaniem? "No Money No Honey" za frajer nikt nie bedzie popieral PiSu, dlatego coraz wiecej opuszcza partie PiSu!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Niebawem nikt sie nie przyzna ze popieral PiS...a "PiSdojcz" bedzie przeklenstwem, jak kiedys folksdojcz!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Pisowski betonowy elektorat to dokładnie 24-26% ogółu. Wrócili do punktu wyjścia, a tendencja malejąca będzie coraz bardziej postępować. Elektorat im wymiera, ponad 60% to emeryci w wieku 65+, a ponieważ opluli (i nadal opluwają) młodzież, przyszłość nie jawi się w kolorowych barwach. Na szczęście d...
Pisowski betonowy elektorat to dokładnie 24-26% ogółu. Wrócili do punktu wyjścia, a tendencja malejąca będzie coraz bardziej postępować. Elektorat im wymiera, ponad 60% to emeryci w wieku 65+, a ponieważ opluli (i nadal opluwają) młodzież, przyszłość nie jawi się w kolorowych barwach. Na szczęście dla Polski i Polaków.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane