Reklama
Reklama

Komentarze

3
B
Bekaj 🌟 Padawan
2 lata temu

A może po bańce rocznie za nic nierobienie? Po co się przemęczać? Im się jeszcze bardziej, niż PiSdzielczej mafii faszystowskiej należy.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
2 lata temu

za nic nierobienie dostawali za po za buraki tytoń mleko i dali się nabrać jak wy teraz

0

Zglos komentarz

S
StaHoo_1001 😏 Szyderca
2 lata temu

Dać im jeszcze prostytutkę, co tydzień inna i nie jakąś Grażkę przechodzoną, tylko taką do 25 lat - jak DiCaprio.. a co, życzenie orbituje na tej samej płaszczyźnie, jak te ich postulaty.

0

Zglos komentarz

J
JOGI1972 🏹 Łowca
2 lata temu

Jak niby chcą otrzymać większe dopłaty z Unii, gdy Polexit dojdzie do skutku? To tak jakby wysiąść z autobusu i czekać aż się dojedzie do celu.

0

Zglos komentarz

Reklama