Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
2ciężkie jest życie lewackiego trolla, wstawać o nieludzkiej porze po 4 rano aby wkleić przysłane posty, potem sie przelogować i tak do 22,powiedz trollu ile dostajesz od trolla z PO Pabla Moralesa na jedną wklejkę. To tak jakby ku..wa mówiła o cnocie i powoływała się na inną.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
zoltraxx czyżby prawda bolała?. Wystarczy popatrzeć na godzinę wrzucanych postów 4,24.Porządni ludzie jeszcze o tej porze śpią a przecież jeszcze trzeba przejrzeć internet,znależć cudze posty,stworzyć swoje posty to o której trzeba wstać?. Chyba że dostaje gotowe wklejki i to jest jedyne rozsądne ro...
zoltraxx czyżby prawda bolała?. Wystarczy popatrzeć na godzinę wrzucanych postów 4,24.Porządni ludzie jeszcze o tej porze śpią a przecież jeszcze trzeba przejrzeć internet,znależć cudze posty,stworzyć swoje posty to o której trzeba wstać?. Chyba że dostaje gotowe wklejki i to jest jedyne rozsądne rozwiązanie.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane