Reklama
Reklama

Komentarze

5
D
Daviit77 🎖️ Snajper
2 lata temu

Przeklinam Pi$ za ostatnie 8 lat, ale ten mem jest akurat kulą w płot. Ten Uzbek dostał wizę za rządów PO-PSL.

0

Zglos komentarz

K
kocurxtr 🎖️ Snajper
2 lata temu

A ciekawe ilu sprowadzą dziś komuniści z PO-PSL-Lewicy (SLD)?

0

Zglos komentarz

D
Daviit77 🎖️ Snajper
2 lata temu

Na pewno nikt nie zrobi z tego wizowego interesu życia jak złodziejski Pi$.

0

Zglos komentarz

R
RychoLX 🎖️ Snajper
2 lata temu

Odpiszę ci w równie sugerujący sposób - ciekawe, ile w tym roku osób okradniesz.

0

Zglos komentarz

H
homo_sapiens 🌟 Padawan
2 lata temu

Dla tego id**ty kocura każdy, kto myśli inaczej niż on, to "komunista". Mnie też tak określił. :D Podejrzewam, że wielu autentycznie walczących z komuną też by tak nazwał.

0

Zglos komentarz

D
Daviit77 🎖️ Snajper
2 lata temu

RychoLX nie mierz innych swoją Pi$owską miarą. Na komisjach ambasadorzy i ludzie związani z Pi$owską władzą potwierdzili, że Pi$ rozkręcił niezły interes na wizach, a miał być jeszcze lepszy, tylko my wyborcy ukręciliśmy hydrze łeb.

0

Zglos komentarz

R
RychoLX 🎖️ Snajper
2 lata temu

@Daviit77 Chyba mnie z kimś mylisz.

0

Zglos komentarz

kornas1988
kornas1988 🎯 Wyjadacz
2 lata temu

Troche tak srednio pojechane po pisdzielcach a bardziej po PO-PSL bo to za ich czasow dostal wice xd

0

Zglos komentarz

P
PLPsycho 🏹 Łowca
2 lata temu

Chyba czegoś nie rozumiesz. On dostał wizę od konsula (legalnie) a mimo to przeprowadził zamach. Teraz pomyśl o fanatykach, którzy nie mieli szans na legalne wizy, więc zakupili sobie od PiS na targach.

0

Zglos komentarz

M
Marcin32478 💩 JP 100%
2 lata temu

nie to co ci co na pontonach bez papierów przypłynęli, tamci to dopiero sa leg*tni. A prawda jest taka, żę wizy powinny byc tylko na zaproszenie i pracownicze, każde inne dziadostwo doprowadzi wczesniej czy później do kolejnych zamachów

0

Zglos komentarz

M
Makaronnauszy 🏹 Łowca
2 lata temu

Zobaczysz ile Ci ich tfusk sprowadzi i to po legalu bo byłeś durniem i nie wypełniłeś ankiety

0

Zglos komentarz

G
Grzeeja 🏹 Łowca
2 lata temu

Ta. Już to słyszeliśmy, pisowcu. Tusk miał sprzedać nasze mienie, ale nie zdążył, bo to pisiory sprzedały Lotos. Tusk miał sprwadzić migrantów, ale znowu nie zdążył, bo pisiory sprowadziły ich tysiące, chociażby pod sam Płock. I tak można długo wymieniać te wasze fanaberie. Najśmieszniejsze jest to,...

Ta. Już to słyszeliśmy, pisowcu. Tusk miał sprzedać nasze mienie, ale nie zdążył, bo to pisiory sprzedały Lotos. Tusk miał sprwadzić migrantów, ale znowu nie zdążył, bo pisiory sprowadziły ich tysiące, chociażby pod sam Płock. I tak można długo wymieniać te wasze fanaberie. Najśmieszniejsze jest to, że próbujecie kogoś jak zwykle obrzucić g, ale znowu przykleja się tylko do Was.

0

Zglos komentarz

P
PLPsycho 🏹 Łowca
2 lata temu

Tusk miał wyciąć państwie lasy - PiS wyciął je w pień, nie szczędząc nawet chronionej puszczy... Można tak długo wymieniać.

0

Zglos komentarz

M
Makaronnauszy 🏹 Łowca
2 lata temu

Grzeją półgłówku nie jestem pisowcem , szczał na nich tak samo jak na platfusow . Ty za to jesteś typowym platfusem , tfusk szcza Ci na mordę a Ty mówisz , że deszcz pada . Oszukał cię osiem lat temu i teraz znowu a Ty mu dalej wierzysz . Pomyśl logicznie i popatrz co się dzieje , jak jesteś dymany...

Grzeją półgłówku nie jestem pisowcem , szczał na nich tak samo jak na platfusow . Ty za to jesteś typowym platfusem , tfusk szcza Ci na mordę a Ty mówisz , że deszcz pada . Oszukał cię osiem lat temu i teraz znowu a Ty mu dalej wierzysz . Pomyśl logicznie i popatrz co się dzieje , jak jesteś dymany chyba , że masz już tak rozj...nie dupsko , że nie czujesz

0

Zglos komentarz

M
Marcin32478 💩 JP 100%
2 lata temu

nie ważne kto i która furtką chce wpuszczać nielegalnych - każdy z nich powinien wpuszczać ich wyłącznie pod włąsny dach i ponosić za takich ludzi pełną odpowiedzialność karno finansową!

0

Zglos komentarz

Reklama