Reklama
Reklama

Komentarze

4
P
popek111111 😏 Szyderca
2 lata temu

To, że w tej "telewizji" pracują idioci było wiadomo od dawna ale jest zadziwiające, że aż tyle baranów wierzy w to co tam widzą.

0

Zglos komentarz

R
RychoLX 🎖️ Snajper
2 lata temu

Już od czasów Kurskiego pis stawia na ciemny lud. Jak widać, było to słuszne założenie.

0

Zglos komentarz

W
wiktor40 🌾 Wieśniak
2 lata temu

Bo to jest telewizja cwaniaków dla id****w.

0

Zglos komentarz

B
baxbany 🎖️ Snajper
2 lata temu

TV Raspublika i wszystko jasne.

0

Zglos komentarz

G
grabcan 😏 Szyderca
2 lata temu

przecież to są autentyczne wypowiedzi Sikorskiego i Rostowskiego nagrane u Sowy

0

Zglos komentarz

M
Makaronnauszy 🏹 Łowca
2 lata temu

Szczaj platfusowi ma pysk to Ci powie , że ciepły deszcz pada

0

Zglos komentarz

P
profix 🌾 Wieśniak
2 lata temu

Taaaaa, bo republika to wiarygodne źródło informacji. Wszystko przekręcą. Wg nich pis cały czas wygrał wybory parlamentarne w 2023.

0

Zglos komentarz

A
akuszer 🏆 Master
2 lata temu

Te hieny cmentarne napisały na pasku że mąż Witek umarł bo wyrzucono go z oiomu

0

Zglos komentarz

Reklama