Reklama
Reklama

Komentarze

3
A
akuszer 🏆 Master
2 lata temu

Są przeciw bo to inicjatywa niemiecka i jak twierdzą nie będziemy nabijać niemcom kabzy .Czyli nie bo nie.Tak było z wiatrakami bo to były niemieckie firmy Siemens i nie bo nie. Durnota , zaprzaństwo i źle pojęty patriotyzm.

0

Zglos komentarz

R
RychoLX 🎖️ Snajper
2 lata temu

Ale du*y wożą właśnie niemieckimi limuzynami i tu już im nie przeszkadza, że to też "niemiecki projekt biznesowy".

0

Zglos komentarz

A
Artur62434 😏 Szyderca
2 lata temu

Dla zdrajców ojczyzny jest tylko jedno. Wiadomo co. Tak więc Duda, Kaczyński, Błaszczak...

0

Zglos komentarz

C
coyote33 🎖️ Snajper
2 lata temu

To nawet nie jest to że de**l jest de**lem to sługusy putina.

0

Zglos komentarz

Reklama