Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
11Oborowo powinna odpowiadać , za przekłamania , oszustwa i współpracę ze zorganizowana grupa przestępcza kaczafiego!!!!!!!😤😤😤😤😤😤
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
To nie zepsucie. To prawacko-katolickie standardy moralność. Leżeć na katolicki ryju przez silniejszy i po katolicku deptać słabszego. Pytanie. Czy wystarczyła jedna spowiedź by uciszyć resztki sumienia?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
To była tylko próbka możliwości i jakości. Inna, to przyznanie samej sobie nagrody z pieniędzy podatników. O "nam się należało", tylko wspomnę. Jedynym powodem, dla którego Polacy głosują na takie coś, jest nie tyle brak alternatywy, co strach przed kretyńskim lewactwem i wojującym, żenującym ateiz...
To była tylko próbka możliwości i jakości. Inna, to przyznanie samej sobie nagrody z pieniędzy podatników. O "nam się należało", tylko wspomnę. Jedynym powodem, dla którego Polacy głosują na takie coś, jest nie tyle brak alternatywy, co strach przed kretyńskim lewactwem i wojującym, żenującym ateizmem.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Przecież żadnej opcji nie można bać się bardziej niż pisu. Od nich to nawet Kononowicz byłby lepszy.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
No ... rzeczywiście jest moc ! Obrończyni przed lewactwem i ateizmem 🤣🤣🤣.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
bibi, ile razy się już zesr@łeś ze strachu przed lewactwem i ateizmem?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zepsuta kobieta, w zepsutym pseudoparlamencie, zepsutego kołchozu. Nawet pasuje.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Oborowa z brocha...nawet Kaczynski zauwazyl ze jest za glupia na premiera, bardziej pasuje do gumiakow i waciaka w oborze!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
A czy jej była gmina już spłaciła długi, które sołtysowa zaciągnęła, gdy tam rządziła ? Mam paru polityków na których nie mogę patrzeć. Ona jest w ścisłej czołówce. Co za wredna, wstrętna i kłamliwa baba, to aż ciężko opisać.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane