Reklama
Reklama

Komentarze

3
S
Swedol 🌾 Wieśniak
2 lata temu

Nie praktykanta tylko praktyka. Praktykant to stworzył te "dzieło".

0

Zglos komentarz

R
RychoLX 🎖️ Snajper
2 lata temu

Jeśli Kamiński nadal dopiero jest na etapie praktykanta, to aż nie chcę myśleć jak będzie chlał gdy będzie już mistrzem.

0

Zglos komentarz

B
borekpp 🌾 Wieśniak
2 lata temu

Co by nie było Kwaśniewskiego i tak nikt nie przebije...

0

Zglos komentarz

G
ggrzegorz70 🌾 Wieśniak
2 lata temu

Pamiętasz Flaszkę?

0

Zglos komentarz

Reklama