Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
1To nie ma żadnego znaczenia. Dla prawactwa Kierwiński nawalony był i "nikt ich nie przekona, że białe jest białe". Tak samo jak z "krzesłem", na które miał wchodzić Komorowski w parlamencie Japonii. Nie miało znaczenia, że to Ziobro wymyślił krzesło w jakimś wywiadzie, ani że w necie można znaleźć w...
To nie ma żadnego znaczenia. Dla prawactwa Kierwiński nawalony był i "nikt ich nie przekona, że białe jest białe". Tak samo jak z "krzesłem", na które miał wchodzić Komorowski w parlamencie Japonii. Nie miało znaczenia, że to Ziobro wymyślił krzesło w jakimś wywiadzie, ani że w necie można znaleźć wiele zdjęć oficjalnych delegacji różnych krajów pozujących na specjalnym do tego podeście. Prawacy są tak żałośni, że chwycą się każdego fejku jak pijany płotu (nomen omen), żeby tylko móc wytknąć przeciwnikom źdźbło w oku, choć u siebie belki nie widzą. No, ale jakoś trzeba sobie poprawiać humor.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane