Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
2hahah i wyjaniło się, to na pewno Sasin włamał się pegazusem do radiowęzła . Pogłos, japrdl
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Widzisz gamoniu,zaraz po wystapieniu Kierwiński mial wywiad z dziennikarzami i rozmawiał normalnie. Poddał sie nawet badaniu na zawartość alkoholu w organiźmie i okazało się,że jest trzeźwy. Co do Sasina to raczej radiowęzłem sie nie interesował,ma teraz większe problemy i pewnie będzie mógł cos dzi...
Widzisz gamoniu,zaraz po wystapieniu Kierwiński mial wywiad z dziennikarzami i rozmawiał normalnie. Poddał sie nawet badaniu na zawartość alkoholu w organiźmie i okazało się,że jest trzeźwy. Co do Sasina to raczej radiowęzłem sie nie interesował,ma teraz większe problemy i pewnie będzie mógł cos działać z radiowęzłem,ale w więzieniu.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
menel nie zaraz a za 40 minut po kresce i jeszcze z nim nie było dobrze a czemu się mikrofonu trzymał na wystąpieniu? popatrz na jego zachowanie i na minę budynia
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
broń uchleja pelikanie hahahaha
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane