Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
1nayebany pisowiec to otwarte dziw do memow szydery i wyzywania. nayebany z KO problemy z dźwiękiem xd
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
kornas1988 - Nie chcę bronić, bo uważam, że jak był pijany to powinien ponieść konsekwencje. Ale chyba są jakieś nagrania z nim przed i po wystąpieniu.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
na samym jego wystąpieniu słychać ze cos z nim nie tak. problemy z dźwiękiem mogły by były owszem gdyby nie to ze inni ich nie mieli. i serio choroba filipińska kwacha była już bardziej wiarygodna. jest politykiem i niech weźmie to na klatę jak dorosły człowiek a nie wymówki jak dzieciak bo w końcu...
na samym jego wystąpieniu słychać ze cos z nim nie tak. problemy z dźwiękiem mogły by były owszem gdyby nie to ze inni ich nie mieli. i serio choroba filipińska kwacha była już bardziej wiarygodna. jest politykiem i niech weźmie to na klatę jak dorosły człowiek a nie wymówki jak dzieciak bo w końcu to jego partia mówiła ze politycy nie będą w końcu świętymi krowami
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane